Письмова безкоштовна юридична консультація (відповіді на ваші запитання)

Ставте тут запитання нашим фахівцям і ви отримаєте кваліфіковану відповідь.

Буремність життя постійно підкидає нам різного роду проблеми, вирішення яких, на жаль, є левовою його частиною. Нерідко це юридичні проблеми, для вирішення яких необхідно вживати цілий комплекс юридично-процесуальних заходів. В цій ситуації бажано звернутися за правовою допомогою до адвокатів чи юристів. Але іноді для їх вирішення достатньо лише короткої юридичної консультації чи навіть поради. Втім, така порада має бути професійною. Звідси закономірним є бажання кожної людини мати такого спеціаліста у своєму оточенні. Та не в усіх вони є, і тут на допомогу може прийти інтернет, як доступ до отримання інформації та послуг, у тому числі й юридичних.

Така консультація юриста є базовою, адже надати кваліфіковану правову консультацію без вивчення документів не просто, проте, часто саме вона стає запорукою вирішення виниклого питання (проблеми), чи фундаментом для подальшого успішного захисту прав клієнта.

Для цього ми й створили цю сторінку, де кожен має змогу отримати юридичну консультацію (пораду). До того ж, це повністю безкоштовна консультація! Потрібно лише заповнити відповідну форму нижче*.

*Зверніть увагу, що після відправки вашого запитання воно не одразу відобразиться на сайті, а опублікується одночасно з наданою відповіддю по мірі його опрацювання.

Будь ласка, не задавайте питань, які не стосуються сфери нашої діяльності.

Ваше запитання відправлено.
Наші фахівці розглянуть його і при першій же можливості дадуть Вам відповідь.
Закрити вікно

  • Оля
    7 Лютого 2024

    Підскажіть, мій чоловік подав заяву про розлучення й погрожує забрати дитину й майно, якщо я не працювала в шлюбі в мене є шанси залишити дитину зі мною ?

    • Роман Ванджурак
      7 Лютого 2024

      Майновий стан батьків хоч формально й береться до уваги судом при визначенні місця проживання дитини та він не є визначальним, адже суд у таких справах виходить в першу чергу з інтересів дитини. Якщо ваша поведінка й спосіб життя не шкодить фізичному та духовному розвитку дитини, виходячи з фізіологічної потреби дитини в матері, суд не забере у вас дитину лишень тому, що ви не працювали раніше чи наразі у вас проблеми з роботою. 

  • Марія
    8 Жовтня 2023

    Доброго дня.
    Підкажіть будь ласка, як можна вплинути, чи куди поскаржитися на рішення суду? Справа така: Клеванська селищна рада "купила бронежилети" , ними зацікавилася прокуратура, з грудня йде слідство: по документах "купили" 100 пластин, в наявності було 40. Літом селищна рада подала в суд на Продавця, ніби то була оплата "авансу", і вимагають повернути кошти. Суддя задовольнив позов, на підставі доказів, вказаних в рішенні суду: "платіжні документи (в платіжках вказано – оплата за пластини, ніяка не "передоплата")", та "інвентаризація" в результаті якої "виявили що продавець не поставив товар" – це взагалі знущання, якщо за наслідком Інвентаризації не виявлено матеріальних цінностей, то має нести відповідальність матеріально відповідальна особа, а тут – це свідчить про "не поставлені пластини". Дане рішення додали до справи прокуратури, і тепер я так розумію, буде не змова осіб з розтратою бюджетних коштів, а просто "авансова оплата, не отримано, повернення коштів". Питання: куди можна скаржитися на рішення судді, якщо я не є учасником судового спору, але я хочу щоб понесли відповідальність ті особи які понад 600тис грн сплатили за "пластини", отримувати які не збиралися, поки не зайнялася ними прокуратура?

    • Роман Ванджурак
      9 Жовтня 2023

      Доброго дня. "Вплинути" чи "поскаржитися" на рішення суду можна тільки оскарживши його до вищої (апеляційної) інстанції. Але, як ви правильно підмітили, ви не є учасником провадження й тому позбавлені права на оскарження вказаного рішення суду в апеляційному порядку. Проте, ви, як громадянка України, якій відомо про можливе вчинення кримінального правопорушення певними особами, зокрема суддями, можете звернутися до Державного бюро розслідування з відповідною заявою, в якій описати відомі вам факти правопорушень.

  • Катя
    21 Серпня 2023

    Чи нараховуються та чи стягуються в умовах воєнного стану неустойки (штрафів, пені), інфляційних нарахувань, процентів річних, нарахованих на заборгованість, утворену за несвоєчасне та/або неповне внесення населенням плати за житлово-комунальні послуги?

    • Роман Ванджурак
      21 Серпня 2023

      Відповідно до Постанови КМУ «Про деякі питання оплати житлово-комунальних послуг в період воєнного стану» від 05.03.2022 № 206 в умовах воєнного стану забороняється нарахування та стягнення неустойки (штрафів, пені), інфляційних нарахувань, процентів річних, нарахованих на заборгованість, утворену за несвоєчасне та/або неповне внесення населенням плати за житлово-комунальні послуги. Оплата комунальних послуг відбувається за умовами відповідних договорів про надання таких послуг за виключенням вищезазначеного.

  • Катя
    14 Серпня 2023

    Доброго дня, чи є у вас можливість під час укладання договору розстрочити оплату вашого гонорару?

    • Роман Ванджурак
      14 Серпня 2023

      Доброго дня! Так, є! Ми завжди намагаємось входити у положення клієнта…