Відповіді на запитання

Ставте тут запитання нашим фахівцям і ви отримаєте кваліфіковану відповідь.
Ваше запитання відправлено.
Наші фахівці розглянуть його і при першій же можливості дадуть Вам відповідь.
Закрити вікно

 • Настя
  11 Серпня 2022

  Доброго дня!
  Підкажіть, Ви надаєте послуги лище по м. Києву чи можливі консультації та представництво й в інших містах ?

  • Роман Ванджурак
   11 Серпня 2022

   Доброго дня!

   Фахівці нашого бюро надають безплатну консультацію незалежно від регіону, де знаходиться особа, яка потребує нашої консультації. Обмеження існують лишень щодо тематики консультації. Якщо питання не корелюється з діяльністю нашого бюро, такі питання залишаються без відповіді. 

   Бюро здійснює свою діяльність (надає фактичні юридичні послуги) по всій Україні, однак віддаленість того чи іншого регіону може вплинути на розмір гонорару.

 • Катя
  9 Серпня 2022

  Доброго дня!
  Придбала смарт-годинник в онлайн магазині на новій пошті оглянула все було добре, під час налаштування виявила відсутність української мови, звернулась до інтернет магазину, але у обміні відмовили сказавши, що якщо нарікань на роботу окрім мови немає годинник поверненню не підлягаю ? Як захистити свої права та чи можу я наполягати на поверненні ?

  • Роман Ванджурак
   11 Серпня 2022

   Так, можете. Згідно із Законом України “Про захист прав споживачів” протягом 14 днів покупець може повернути товар чи обміняти його (окрім товарів, які не підлягають поверненню) незалежно від причини такого повернення.

 • Ольга
  9 Серпня 2022

  Підкажіть, чи варто купувати квартиру під час воєнного стану й у чому полягає небезпека купівлі або продажу квартир під час воєнного стану?

  • Роман Ванджурак
   11 Серпня 2022

   Якщо мова йде про фактичні обставини, то звісно ризик є, адже ніхто не знає в якому місці можуть бути воєнні дії. Якщо говорити за юридичний бік питання, то жодних обмежень у купівлі житла з боку закону наразі не існує, навпаки – спрощено саму процедуру купівлі, зокрема сьогодні договір купівлі-продажу можна здійснювати не тільки за місцем розташування нерухомого майна, але й в інших регіонах.

 • Ирина
  9 Серпня 2022

  Здравствуйте, подскажите пожалуйста!
  Интересует, имеют ли право военнослужащие уволиться со службы в военного положения?

  • Роман Ванджурак
   9 Серпня 2022

   Доброго дня. Так, але тільки за рішенням військово-лікарської комісії (ВЛК).

 • Korino
  4 Серпня 2022

  Коли (о котрій годині) краще подзвонити вам, щоб отримати невеличку консультацію по телефону

  • Rovanvas
   4 Серпня 2022

   Доброго дня. Ви можете телефонувати в будь-який зручний для вас час, хтось із наших спеціалістів завжди на зв’язку, а у випадку зайнятості сам перетелефонує…