Адвокатське бюро Романа Ванджурака

ДОПОМОГТИ, ЗАХИСТИТИ, ВІДСТОЯТИ
головний слоган компанії, що відображає ті цілі, на які ми орієнтуємося в нашій роботі
Належний захист прав наших клієнтів та їх інтересів являється одним з основних принципів діяльності адвокатського бюро, а їх вдячність за виконану нами роботу – надихає нас на нові здобутки
Незважаючи на той факт, що компанія доволі молода, адвокати та юристи нашого адвокатського бюро мають понад десятилітній досвід роботи в сфері захисту та представництва інтересів клієнтів.
about1
Адвокатське бюро Романа Ванджурака
– це команда професіоналів на ринку юридичних послуг України, представлене в різних регіонах країни з головним офісом у місті Києві.
about12
МИ ВАМ ЗАПРОПОНУЄМО
атмосферу доброзичливості й поваги, з повною конфіденційністю та можливістю самостійно обрати один із запропонованих нами шляхів вирішення вашої проблемиви.
about3
У НАС ВИ ОТРИМАЄТЕ
щонайменше – безкоштовну юридичну консультацію онлайн або по телефону. Є також можливість поставити питання в письмовій формі у відповідному розділі цього сайту.
Команда
Адвокатське бюро
shcherbatenko
Павло Щербатенко
Юрист
спеціалізація – фінансове та господарське право
Має понад десятирічний досвід правової діяльності
Закінчив юридичний факультет Київського національного університету імені Тараса Шевченка
Має більше 15 років досвіду роботи у банках та фінансових установах
Chief
Роман Ванджурак
Керівник бюро
Доктор філософії з права
Адвокат
Має понад десятирічний досвід адвокатської діяльності
Адвокат відомих українських політиків, державних компаній та недержавних організацій
milotvorskyi
Олександр Мілотворський
Адвокат
Сімнадцятирічний досвід адвокатської роботи
Супровід поточної діяльності та корпоративного розвитку підприємств в галузі оптової та роздрібної торгівлі нафтопродуктами.
Оцінка інвестиційної привабливості об’єктів, розробка схем придбання прав на майнові комплекси, земельні ділянки, корпоративних прав, юридичний супровід будівництва.

В цивільно-правовій сфері судочинства адвокатами бюро успішно здійснюється представництво інтересів фізичних та юридичних осіб в різних галузях цивільного, господарського та адміністративного судочинства.

Завдяки нашим адвокатам десятки клієнтів отримали депозитні вклади, спадщину, відновили право на земельну ділянку, та визнали за собою право власності на спірне майно, зберегли житло та інше майно в кредитних правовідносинах, отримали відшкодування збитків при ДТП, хворобі, тощо. Жоден наш клієнт не залишився на одинці в процесі розірвання шлюбу, поділу майна подружжя й вирішення питань пов’язаних з утриманням та місцем проживання дітей.

У активі нашого адвокатського бюро є декілька виправдувальних вироків за результатом захисту клієнтів у тяжких та особливо тяжких злочинах

та десятки успішно закінчених кримінальних справ на вигідних для клієнта умовах. Наразі адвокати компанії здійснюють захист клієнтів у резонансних справах за обвинуваченням політиків, власників великого бізнесу й представників державної влади найвищих щаблів.

Не залишилися й без захисту особи, яким інкримінувалися вчинення адміністративних правопорушень,

таких як водіння в нетверезому стані, спричинення ДТП, домашнє насильство тощо. Доробок нашого бюро: приміром у справах по ст. 130 КУпАП (водіння в нетверезому стані), складає 5 закритих за відсутністю складу адміністративного правопорушення справ з 6, які ми вели останнім часом.

Якщо національні органи не змогли захистити порушені права наших клієнтів, адвокати та юристи нашого адвокатського бюро продовжують боротися за права клієнт до тих пір, допоки не використають всі передбачені способи та методи їх захисту.

Одним з таких способів є подача скарги до Європейського суду з прав людини. Наше бюро має позитивний досвід звернення до Європейського суду з прав людини й має у своєму доробку декілька позитивних рішень Європейського суду з прав людини.