Відповіді на запитання

Ставте тут запитання нашим фахівцям і ви отримаєте кваліфіковану відповідь.
Ваше запитання відправлено.
Наші фахівці розглянуть його і при першій же можливості дадуть Вам відповідь.
Закрити вікно

 • Коріно
  4 Травня 2023

  Скажіть, будь ласка, ии можу я оскаржити накладення арешту на майно в рамках кримінального провадження?

  • Роман Ванджурак
   5 Травня 2023

   Так, але в залежності від обставин справи, це можна робити шляхом оскарження самої ухвали про накладення арешту в апеляційному порядку, подання окремого клопотання про скасування арешту або ж визнання його таким, в якому необхідність відпала.

 • Андрій
  8 Лютого 2023

  Добрий день. Я разом із жінкою проживали в незареєстрованому шлюбі, зараз ми розходимось, під час цього шлюбу була придбана квартира. Чи маю я право на цю квартиру ?

  • Роман Ванджурак
   8 Лютого 2023

   Доброго дня. Так, ви маєте право на половину цієї квартири, але, так би мовити, не автоматично, а при умові здійснення певних дій. Для того, щоб визнати цю квартиру спільною сумісною власністю, а відтак права власності на 1/2 її частину, вам необхідно в судовому порядку встановити факт спільного проживання (в період якого має увійти час придбання квартири) й доказати, що дана квартира була куплена за спільні кошти. У такому випадку суд ухвалюючи рішення про визнання факту спільного проживання без реєстрації шлюбу визнає дану квартиру спільною сумісною власністю та у порядку поділу майна подружжя виділить вам у власність 1/2 частку квартири.

 • Віталій
  18 Серпня 2022

  Меня зовут Виталий.. Прохожу службу по мобилизации. Являюсь отцом 7 детей – 3 девочки/ 4 мальчика. В сентябре ждем 8-го ребенка 5–го мальчика. Супругу с 5 мплышами отправил в марте за границу (германию), а сам остался со старшим сыном и вместе приняли бой с рашистскойской ордой. Мы с сыном сейчас служим в одно подразделении.. Я шотов бы и дальше служить, но подошёл момент, когда я немогу спокойно думать о службе, так как супруге через полтора месяца рожать. а она одна с детьми в чужой стране и некому даже присмотреть за детьми. Поэтому принял решение увольняться с армии, я просто не нахожу себе места. каждый день с женой на связи по вотцапу и как на часовой мине замедленного действия. Говорил с командованием по поводу увольнения, то мне ответил батальйонный юрист, что нет такого механизма во время военного положения. Якобы думать нужно было до мобилизации, а теперь поздно! Типа из за того, что я старший сержант и с боевым опытом в АТО с 2014 по 2017 годы, то меня никто не уволит. Но я ведь не могу разорваться… Я понимаю, что они мне тупо врут. но я ничего не могу в законный способ предпринять. Подскажите пожалуйста путь по которому я могу двигаться в этой ситуации. Времени практически нет. Ситуация действитильно кричащая. Мне скпруга выслала сканкопии всех документов, и детей свидетельства, и посвідчення про багатодітну родину и выписки о сроках беременности, и саидетельство о браке… К тому же, у меня в военном билете записаны все пятеро несовершеннолетних детей, двоих взрослых не вписывали. Вот такая ситуация… Благодарю за понимание.

  • Роман Ванджурак
   18 Серпня 2022

   Доброго дня. Віталій, відповісти на ваше питання без вивчення документів не виявляється можливим, а тому пропоную вислати на електронну пошту promarv@ukr.net скан-копії вашого контракту, свідоцтва про народження дітей і будь-які інші документи, які ви вважаєте мають значення для справи. Ми вивчимо їх й спробуємо вам допомогти.

 • Іван
  16 Серпня 2022

  Доброго вечора.Один із співвласників майне яке знаходиться у спільній частковій власності займається підприємницькою діяльністю і відкрив магазин на першому поверсі.Робив реконструкції і зніс одну із стін.На другому поверсі з’явились тріщини.Приміщення здав в оренду.Жодних погоджень з іншими співвласниками на реконструкцію і відкриття підприємницької діяльності не було.На скаргу в державну інспекцію по архітектурі і містобудуванню відповідь,що у країні введений військовий стан і тому перевірка не буде проводитись.Що робити?

  • Роман Ванджурак
   17 Серпня 2022

   Доброго дня. Раджу замовити експертне дослідження зазначених вами пошкоджень й ініціювати судовий процес щодо зобов’язання привести будівлю в попередній стан та стягнення завданих збитків.

 • Альона
  16 Серпня 2022

  Доброго дня.
  Чи можу я онлайн зафіксувати спадщину, зважаючи, що я за кордоном, а тато помер півроку тому?

  • Роман Ванджурак
   17 Серпня 2022

   Доброго дня. Ні, онлайн відкрити спадщину наразі не можливо, але ви можете у консульстві заповнити заяву про прийняття спадщини й видати довіреність на будь-яку особу в Україні, яка після отримання оригіналів документів занесе їх на підставі довіреності до нотаріуса й відкриє від вашого імені спадщину.