При складанні договору ми присвоюємо клієнту унікальний пароль доступу до реєстру.
Це дає йому можливість самостійно слідкувати за ходом його справи.

Вхід до реєстру

Номер договору

Пароль

Ми завжди готові відповісти на Ваші питання

Відправте нам своє запитання

Ваше им'я (нік):

Запитання:
(1000 символів)

Ваші запитання та наші відповіді дивимось ТУТ
Наші сайти:
Адвокат Захистимо!

вул. Шовковична, 29, м.Київ, 01024
тел.: 050 03 01 333, 096 03 01 333

Оберіть мову сайта: Рус | Укр

Ответы адвоката, юриста на Ваши вопросы

Если Ваш вопрос касается криминальной тематики, перейдите, пожалуйста, на специально предназначенную для таких вопросов страницу: advocatkiev.kiev.ua/vidpovidi.php

07.03.2016 itek171@rambler.ru
оказался с браком-не работает микрофон, разговаривать по нему невозможно.Магазин отправил в сервисный центр, где подтвердили неисправность.Имеюли я право настаивать на возврате денег, а не на ремонте, как предлагает магазин?
Якщо Ви виявили брак протягом 10-ти днів з дня покупки, то можете вимагати гроші. Якщо пізніше, то гроші або такий самий інший товар Ви маєте право отримати тільки якщо сервісний центр підтвердить заводський брак товару. Якщо брак не заводський, а виник у процесі експлуатації товару, то Ви маєте право розраховувати тільки на безкоштовний ремонт, і те, якщо товар на гарантії.
07.03.2016 Lvbnhbq
У меня в результате аварии в квартире уже год сняты батареи отопления.Я просил теплосеть о перерасчете платы за тепло - отказали на основании незаконности отсоединения, т.к. записи в ЖЕКе о снятии нет. Хотя одна запись моего обращения о течи в батареях есть. Могу ли я настаивать о перерасчете, т.к. я получаю услугу теплоснабжения в неполном объеме?
Настоювати можете, навіть треба. А от про результат говорити важко,так як такого роду справи вирішуються по-різному, в переважній більшості на користь ЖЕКу, оскільки там будуть доказувати, що Ви зняли батереї без повідомлення і їх згоди.
07.03.2016 Пина
у пенсионерки соседи попросили денег в долг и не отдают уже 3 года,она хочет подать на соседа в суд ,но есть нюансы - бабушка в ту пору была слепа, но после операции восстановила зрение, расписки слепой никто не давал,в тот момент кроме соседей никто не присутствовал,как ей быть?
У даному випадку слід звертатися в поліцію із заявою про шахрайські дії осіб, які позичали кошти. Якби розписка була, то це б були цивільно-правові відносини і можна б було звернутися до суду в цивільному порядку і стягнути з боржників кошти. А так - це заволодіння коштами шляхом обману або зловживання довірою і має склад злочину, передбачений ст. 190 КК Україну. В заяві вкажіть про свідків, це буде мати суттєве значення для швидкого розслідування справи, притягнення винних до відповідальності, а відтак і повернення коштів.
04.03.2016 Света
Добрый день !!! Собираюсь покупать дом у хозяина дома все документы в порядке кроме камяного гаража могут у меня быть проблемы после зделки при оформлении гаража и смогу ли я его оформить на себя . Спасибо.
Проблеми можуть виникнути, але вони вирішуються. Потрібна буде допомога, звертайтесь.
04.03.2016 Женя
Дуже дякую за швидку відповідь! Пропозиція продати мені свою частину має бути на словах чи у письмовій формі? А те,що в квартирі прописана неповнолітня дитина не грає важливої ролі? Дякую наперед
Пропозиція має бути тільки письмовою, з повідомленням про вручення. Щодо дитини, то в даному випадку це не має суттєвої ролі, адже продається частина кваритири, а та частина власником якої є мати дитини не відчужується.
04.03.2016 Женя
Я є співвласницею 3-х кімнатної квартири(1/3). Другий співвласник-мій дядя,у нього 2/3 частини. В квартирі прописані:я,моя дитина(6 років) та мій дядя.На наші частини оформлені договори-дарування.Чи зможе він продати свою частину без мене? Якщо - так, що я можу зробити, щоб цьому запобігти?
Він може продати свою частку тільки після того як запропонує Вам, а Ви відмовитесь купляти. У такому разі в нього появиться можливість продати третім особам, про те, за ціною не нижчою ніж була запропонована Вам.
04.03.2016 Павел
Должен ли начальник комунального предприятия заполнять и подавать декларацию о доходах
Обов'язок подавати дикларацію про доходи повинна кожна особа, яка отримує доходи, не залежно від посади і статусу. Цей обов'язок прописаний в Конституції України (ч. 2 ст. 67), де вказано, що "усі громадяни щорічно подають до податкових інспекцій за місцем проживання декларації про свій майновий стан та доходи за минулий рік у порядку, встановленому законом".
04.03.2016 Инна
Здравствуйте! У меня начались проблемы с дельта банком. В 2013 году я брала кредит 10000тис, платила 5месяцев потом банк признали банкротом и я перестала платить так я звонила на все возможные номера и ни один из них не отвечал и я не знала куда пойдут деньги если я буду платить. Вчера мне позвонили из банка (автоответчик) и сказали что передают дело коллекторам. В связи с положением в Донецкой обл на момент невыплаты я уже была без работы. Что делать, можно как-то договориться с ними?
Доброго дня. Уклавши кредитний догвоір Ви взяли на себе обов'язок повернути кредитні кошти. У договорі повинно бути прописано всі істотні умови, в тому числі ті, які дозволяють його не повертати. Законом не передбачено звільнення від обов'язку у поверненні кредиту в зв'язку з процедурою ліквідації банку чи Вашого безробіття. Таким чином ліквідація банку і втрати Вами роботи не давало законних підстав припиняти виконувати умови договору. Щодо Вашого питання "чи можливо домовитись?" Категоричної відповіді я Вам не скажу, адже все залежить від рішення банку чи теперішніх власників Вашого кредиту. Власник кредиту може списати частину кредиту чи взагалі списати весь, але це тільки його право, законом такий його обов'язок не передбачений. Отож, потрібно писати заяву і просити про списання, якщо не всього то хоч б частину кредиту, посилаючись на вказані Вами обставини. Не виключено, що Вам підуть на зустріч.
03.03.2016 Светлана
У меня проблемы а дельта банкн
Вам потрібна консультація, супровід, допомога?
02.03.2016 Роман
доброго дня ми випасали худобу поблизу річки , на дворі був сильний туман і мороз , одна з корів забрила в річку і запутлась в водоростях , доки ми її витягали вона майже захолола ,хазяїнів корови ми незмогли найти так як у корови не було бірок на вухах, було прийняте рішення вимушеного дорізу корови , щоб хоч якісь кошти вторгувати за неї, хазяйка корови відмовилась брати ці кошти і подала на нас в суд і вимагає 15 тис.грн за корову і 30 тис. морального відшкодування , документів у хазяйки на корову нема ніяких ,ні договору ні домовленостей між пастухами і хазяїнами нема.
Як на мене це безперспективна для хазяйки корови справа, так як причинно-наслідковий зв'язок між виною і шкодою вона не зможе довести. А без цієї формули стягнення матеріальної та моральної шкоди не можливе.
Страницы: <<   <   289   290   291   292   293   294   295   >   >>  
При копіюванні материалів сайту пряме посилання на сайт обов'язкове!