При складанні договору ми присвоюємо клієнту унікальний пароль доступу до реєстру.
Це дає йому можливість самостійно слідкувати за ходом його справи.

Вхід до реєстру

Номер договору

Пароль

Ми завжди готові відповісти на Ваші питання

Відправте нам своє запитання

Ваше им'я (нік):

Запитання:
(1000 символів)

Ваші запитання та наші відповіді дивимось ТУТ
Наші сайти:
Адвокат Захистимо!

вул. Шовковична, 29, м.Київ, 01024
тел.: 050 03 01 333, 096 03 01 333

Оберіть мову сайта: Рус | Укр

Послуги юриста, адвоката. Поділ, метро Поштова площа, Сагайдачного

Наш офіс знаходиться в Подільському районі міста Києва по вул. Сагайдачного, 23/8 (2 хв. ходи від станції метро "Поштова площа" в бік Контрактової площі). Юридичні консультації Ви можете отримати з 10.00 до 19.00 у робочі дні, а в суботу з 11.00 до 15.00, приїхавши в офіс на Поділ. Адвокат також може безкоштовно проконсультувати Вас по телефону в будь-який зручний для вас час, а якщо справа складна і є необхідність вивчати документи, призначить вам особисту зустріч в офісі. Надання юридичних і адвокатських послуг в основному орієнтовано на райони Києва і Київської області. Але для клієнтів інших областей України ніяких обмежень також не існує, але в цьому випадку можуть виникнути проблеми при необхідності особистого спілкування. Розуміючи, що юридична проблематика надзвичайно широка, і відповідно обсяг юридичних послуг також обширний, пропонуємо Вам найбільш затребувані види адвокатських послуг, серед яких:

Безкоштовна юридична консультація. Дана послуга дозволить Вам без жодних затрат зі своєї сторони отримати консультацію юриста відносно питання, яке Вас цікавить.

Оскарження штрафів ДАІ. Якщо Ви вважаєте, що на ваше ім’я незаконно складений протокол про адміністративне правопорушення і винесена постанова про адміністративне стягнення, дана послуга дозволить Вам в чинний законом термін оскаржити вказану постанову в суді та притягнути до відповідальності винних осіб.

Сімейні спори. У тому випадку, якщо ви спіткнулись із проблемою у сфері сімейного права, я надам Вам безкоштовну консультацію з питань сімейного права та повний спектр послуг в даній галузі. Мій принцип роботи базується виключно га індивідуальному підході до кожної особи з повною гарантією конфіденційності.

Спадкові спори. Левову частку цивільних спорів займають саме спадкові спори. Мій досвід достатній для здійснення аналізу ситуації особи, яка звернулась по допомогу, та надання їй професійної юридичної консультації, чи у разі необхідності, складання процесуальних документів різного роду складності.

Трудові спори. Маючи неабиякий досвід представництва інтересів працівників у судах за незаконне звільнення, порушення умов трудового договору, стягнення різного роду компенсацій з роботодавців та інших трудових правопорушень, я реалізую всі наявні правові механізми щоб захистити Ваше законні інтереси, чи відновити вже порушене право.

Цивільні спори. Послуги, які я Вам зможу надати у сфері цивільного права, надзвичайно різноманітні і включають в себе цілий ряд можливих юридичних дій, які спрямовані задля ефективного захисту порушених, невизначених чи оспорюваних прав.

Житлові спори. Послуги у сфері житлового законодавства надзвичайно об’ємні, однак їх всіх можна звести до декількох основних напрямків, а саме: визнання права власності на житло, спори відносно зміни договору оренди житлового приміщення (розділ особистих рахунків), спори щодо розділу житла, спори щодо виселення та вселення в житло і т.п.

Земельні спори. Як показує юридична практика, при використанні земельних ділянок та реалізації прав на землю, не рідко виникають різноманітні спори. Серед них найбільш розповсюдженими спорами є: самовільне користування чужою земельної ділянкою, порушення права на користування земельної ділянки; спори, пов’язані із самовільною забудовою та порушенням цільового користування землі, тощо.

Адміністративні спори. Моя робота полягає в тому, щоб ефективно і в максимально короткий термін надати кваліфіковану допомогу щодо захисту інтересів осіб у відносинах з органами державної влади та управління, починаючи із досудової стадії та закінчуючи розглядом справи в суді. Спираючись на досвід успішно завершених справ на користь наших клієнтів, я зможу оперативно виявити проблему і ефективно використати існуючи інструментарії для її усунення.

Господарські спори. Варто вказати, що людська недбалість, юридична неграмотність, а іноді й банальна неуважність, як правило призводить до наслідків, які в майбутньому можуть бути фатальними. Нагадую, що єдиним правильним рішенням, яке дозволить уникнути безліч неприємних ситуацій, це прийняття юридично правильних дій та рішень, які стануть запорукою процвітання Вашої господарської діяльності.

Складання юридичних документів. Не зважаючи на сферу пропонованих мною юридичних послуг в будь-якій галузі права, я завжди зможу надати Вам цілий спектр послуг у сфері складання процесуальних документів, а саме: відзиви, заперечення, роз’яснення, клопотання, заяви, апеляційні та касаційні скарг та заперечення на них тощо.

Консультації юриста на дому. Для можливості особам, які не мають змоги самостійно відвідати юриста і отримати кваліфіковану консультацію, вперше в Україні пропонується консультація адвоката на дому, яка за своїм обсягом нічим не відрізняється від юридичної консультації в офісі.

Послуги нотаріуса. Вашій увазі пропонуються послуги приватного нотаріуса Київського нотаріального округу Буренко Олени Миколаївни, яка маючи багаторічний досвід нотаріальної діяльності, надасть кваліфіковану консультацію по телефону та здійснить весь спектр нотаріальних послуг.

Кримінальні справи. Дана категорія юридичних послуг включає в себе надання консультацій адвоката з кримінальних справ, вироблення тактики і стратегії захисту у разі відкриття кримінального провадження, захист під час досудового розслідування та судового розгляду, оскарження судових вироків до апеляційної та касаційної інстанцій.

Послуги адвоката для бізнесу. В цій категорії послуг пропонується вашій увазі повний спектр юридичних послуг для малого та середнього бізнесу щодо захисту від недобросовісної конкуренції, консультацій по трудовому праву, податковому законодавству, вирішення колективних спорів, налагодження відносин з контролюючими органами і вирішення виниклих проблем.

При копіюванні материалів сайту пряме посилання на сайт обов'язкове!