При складанні договору ми присвоюємо клієнту унікальний пароль доступу до реєстру.
Це дає йому можливість самостійно слідкувати за ходом його справи.

Вхід до реєстру

Номер договору

Пароль

Ми завжди готові відповісти на Ваші питання

Відправте нам своє запитання

Ваше им'я (нік):

Запитання:
(1000 символів)

Ваші запитання та наші відповіді дивимось ТУТ
Наші сайти:
Адвокат Захистимо!

вул. Хрещатик, 34, офіс 430, м.Київ, 01001
тел.: 050 03 01 333, 096 03 01 333

Оберіть мову сайта: Рус | Укр

Юридичні консультації на дому

Юридична консультація на дому - це юридична консультація з виїздом юриста за місцем проживання клієнта.

Незважаючи на стрімкий ривок новітніх технологій в напрямку інформатизації, значна кількість людей, зокрема пенсіонери, які не мають можливості замовляти юридичні видання, ходити на консультації до юриста і т.д., - найменш захищені від посягань на їх права та інтереси. Тому, з метою розширення діапазону юридичних послуг, пропонується надання юридичних консультацій безпосередньо у Вас вдома.

Як показує статистика значна частина людей через різного роду хвороби і брак часу обділені можливістю на професійний захист своїх прав та інтересів.

Впровадження послуги " Юридичні консультації на дому" повинно вирішити безліч проблем, що виникають внаслідок неможливості самостійно відвідати юриста. Фахівець зможе зустрітися з Вами в прийнятний для Вас час і надати професійну консультацію по Вашому питанню. Забігаючи наперед, хочу нагадати, що при можливості і нескладності ситуації, юрист безкоштовно проконсультує Вас по телефону, проте це тільки за умови, що справа не вимагає детального вивчення ситуації та ознайомлення з наявними у Вас документами.

Для того, щоб замовити « Консультацію юриста на дому» Вам необхідно зателефонувати за одним з вказаних на сайті номерів телефонів, повідомити свою адресу або адресу, де Вам буде комфортно зустрітися, і коротко викласти суть Вашої справи. Зателефонувавши, Ви домовитеся з юристом про можливу дату і місце зустрічі і про орієнтовну вартість. Після зазначеного, юрист призначить зустріч в підходящий Вам і йому час, приїде, вислухає Вашу проблему, висловить свою позицію з даного питання, надасть консультацію та визначить перелік необхідних дій.

За нашими розрахунками дана послуга зменшить тривожне число юридично незахищених громадян та дозволить гідно захистити свої права та інтереси від різного роду посягань і необдуманих дій.

Звертайтеся, замовляйте юридичну консультацію у себе вдома!

При копіюванні материалів сайту пряме посилання на сайт обов'язкове!