При складанні договору ми присвоюємо клієнту унікальний пароль доступу до реєстру.
Це дає йому можливість самостійно слідкувати за ходом його справи.

Вхід до реєстру

Номер договору

Пароль

Ми завжди готові відповісти на Ваші питання

Відправте нам своє запитання

Ваше им'я (нік):

Запитання:
(1000 символів)

Ваші запитання та наші відповіді дивимось ТУТ
Наші сайти:
Адвокат Захистимо!

вул. Хрещатик, 34, офіс 430, м.Київ, 01001
тел.: 050 03 01 333, 096 03 01 333

Оберіть мову сайта: Рус | Укр

Безкоштовні консультації адвоката, юриста

Безкоштовні консультації, під цим терміном слід розуміти базову юридичну оцінку ситуації, що склалася і порада, або міркування юриста щодо юридично грамотного шляху її вирішення.

Допомога юриста безкоштовно надається з тих міркувань, що в даний час не кожна людина, чи тим більше пенсіонер, має можливість отримати кваліфіковану допомогу юриста.

Однак, ми вважаємо, що закон один для всіх, і потрібно щоб були почуті всі, адже іноді для вирішення виниклої проблеми зовсім не обов'язкові судові тяганини, а достатньо тільки вчасно і правильно вчинити ту чи іншу дію.

Саме в цьому, на наш погляд, цінність безкоштовної консультації.

В деяких випадках, ми надаємо консультації по телефону, однак вважаємо, що максимально правильне вирішення Вашого питання можливе лишень у безпосередньому спілкуванні, де ми серед іншого зможемо ознайомитись з наявними у Вас матеріалами щодо виниклої ситуації і зрозуміти Вашу позицію. Слід вказати, що непоодинокі випадки, коли реагувати необхідно миттєво, тому, при зустрічі, ми зможемо допомогти Вам юридично грамотно скласти заяву, заперечення, клопотання, скаргу тощо.

Отже, ми чекаємо на Вас. Можливо завтра вже буде пізно, оскільки біда, яка увірвалася у Ваш дім, не чекатиме завтрашнього дня.

При копіюванні материалів сайту пряме посилання на сайт обов'язкове!