При складанні договору ми присвоюємо клієнту унікальний пароль доступу до реєстру.
Це дає йому можливість самостійно слідкувати за ходом його справи.

Вхід до реєстру

Номер договору

Пароль

Ми завжди готові відповісти на Ваші питання

Відправте нам своє запитання

Ваше им'я (нік):

Запитання:
(1000 символів)

Ваші запитання та наші відповіді дивимось ТУТ
Наші сайти:
Адвокат Захистимо!

вул. Хрещатик, 34, офіс 430, м.Київ, 01001
тел.: 050 03 01 333, 096 03 01 333

Оберіть мову сайта: Рус | Укр

Отримуємо податкову знижку

Відповідно до Податкового кодексу України, податкова знижка – це документально-підтверджена сума (вартість) витрат платника податку у зв'язку з придбанням товарів (робіт, послуг) протягом звітного року, на яку дозволяється зменшення його загального річного оподатковуваного доходу, одержаного за наслідками такого звітного року у вигляді заробітної плати. Іншими словами, податна знижка - це частина податків, які держава повинна повернути платнику податку якщо він протягом року здійснював витрати:

  • на погашення відсотків по іпотечному житловому кредиту;
  • на навчання у професійних або вищих навчальних закладах (тут мається на увазі сам платник а також і його родичі першого ступеня споріднення: дружина, чоловік, діти, батьки);
  • на користь закладів охорони здоров'я для компенсації вартості платних послуг з лікування, як самого платника так і його родичів першого ступеня споріднення, у тому числі для придбання ліків (донорських компонентів, протезно-ортопедичних пристосувань, виробів медичного призначення для індивідуального користування інвалідів);
  • на переобладнання транспортного засобу, що належить платникові податку, з використанням у вигляді палива моторного сумішевого, біоетанолу, біодизелю, стиснутого або скрапленого газу, інших видів біопалива;
  • на сплату видатків на будівництво (придбання) доступного житла, визначеного законом, у тому числі на погашення пільгового іпотечного житлового кредиту, наданого на такі цілі, та процентів за ним.

Для отримання податкової знижки платнику податку не обхідно звернутися у відповідний територіальний орган Державної фіскальної служби (податкову службу) за місцем його реєстрації та подати податкову декларацію з розрахунком належної податкової знижки та відповідний пакет документів. Але потрібно пам’ятати, що податкова знижка надається тільки за попередній розрахунковий рік. Тобто, платник податків вже не зможе у 2015 році подати документи на отримання податкової знижки за 2013 рік, а тільки за 2014 рік.

Тому, якщо Ваші витрати підпадають під вказаний перелік, радимо не зволікати, адже повернуті 15 відсотків від здійснених протягом року затрат, будуть вагомим внеском у бюджет Вашої сім’ї.

Більш детально про перелік витрат і порядок нарахування податкової знижки можна дізнатися по телефону, чи прийшовши на консультацію до нас в офіс.

При копіюванні материалів сайту пряме посилання на сайт обов'язкове!