При складанні договору ми присвоюємо клієнту унікальний пароль доступу до реєстру.
Це дає йому можливість самостійно слідкувати за ходом його справи.

Вхід до реєстру

Номер договору

Пароль

Ми завжди готові відповісти на Ваші питання

Відправте нам своє запитання

Ваше им'я (нік):

Запитання:
(1000 символів)

Ваші запитання та наші відповіді дивимось ТУТ
Наші сайти:
Адвокат Захистимо!

вул. Хрещатик, 34, офіс 430, м.Київ, 01001
тел.: 050 03 01 333, 096 03 01 333

Оберіть мову сайта: Рус | Укр

Затопило квартиру

Незалежно від того хто є винуватцем затоплення (ЖЕК чи сусіди) і за яких обставин сталося залиття, ви маєте право відповідно до п. 1 ст. 22 ЦК України вимагати відшкодування завданих збитків.
Для відшкодування цих збитків необхідно юридично грамотно діяти з моменту виявлення залиття.

  • Зафіксуйте факт затоплення на фото чи відеокамеру. Щоб Ваші фото -, відео - зйомки могли бути доказом в суді, необхідно щоб на них стояла дата.
  • Документально зафіксуйте факт затоплення. Зверніться до ЖЕК-у або до іншої експлуатаційної організації, на балансі якої обслуговується Ваш будинок, і складіть акт про залиття квартири.
  • Здійсніть оцінку нанесених збитків. Таку оцінку здійснюють незалежні експерти або експертні організації, оскільки без неї в суді буде неможливо довести суму збитків.
  • Виявіть хто винуватець затоплення. Не завжди винуватцем залиття є сусіди зверху, часто це відбувається в наслідок неналежного стану труб, перевірку яких повинен здійснювати ЖЕК. Найкраще це зробити на етапі документального фіксування події, про що також відобразити документально.
  • Спробуйте домовитись з винуватцями. Направте на адресу винуватців письмову заяву з поштовим повідомленням про відправку, в якій запропонуйте врегулювати ситуацію без звернення в суд.
  • Звертайтесь в суд. Якщо винуватці відмовляються в добровільному порядку відшкодовувати збитки, вам потрібно звертатись з позовною заявою в суд по місцю вчинення шкоди.

Пам’ятайте, не вчинення хоча б однієї з вище перелічених дій зробить неможливим стягнення завданої шкоди.

При копіюванні материалів сайту пряме посилання на сайт обов'язкове!