При складанні договору ми присвоюємо клієнту унікальний пароль доступу до реєстру.
Це дає йому можливість самостійно слідкувати за ходом його справи.

Вхід до реєстру

Номер договору

Пароль

Ми завжди готові відповісти на Ваші питання

Відправте нам своє запитання

Ваше им'я (нік):

Запитання:
(1000 символів)

Ваші запитання та наші відповіді дивимось ТУТ
Наші сайти:
Адвокат Захистимо!

вул. Хрещатик, 34, офіс 430, м.Київ, 01001
тел.: 050 03 01 333, 096 03 01 333

Оберіть мову сайта: Рус | Укр

Що варто пам’ятати фізичній особі при сплаті податків

Майже кожний хоча б раз сплачував податки з доходів фізичних осіб при продажі нерухомого майна, отриманні спадщини, передачі майна в оренду тощо. Зазвичай сплативши податок, з відчуттям виконаного обов’язку, ми забуваємо про це. А вже потім, у разі виникнення проблем розуміємо, що так могло б і не статись, якби ми знали що:

  • фізична особа – платник податків самостійно повинна розрахувати свій дохід та нарахувати податок на нього, подати декларацію у встановлені строки і сплатити податок до відповідного бюджету;
  • не подавши декларацію у встановлені строки, вже тягне за собою фінансову відповідальність, навіть якщо податки були сплачені;
  • відповідальність за несплату податку із-за невірно вказаних реквізитів потрібної бюджетної установи, з технічних поломок банківської системи, описки працівника банку, або введення в банку тимчасової адміністрації, покладаються на платника податку.

Зупинимось на останньому, і задля уникнення незапланованих витрат у вигляді санкцій зі сторони держави за податкові порушення, радимо все таки проконтролювати: чи платіж було відправлено на правильні реквізити і чи він не повернувся до банківської установи. Це можна зробити звернувшись до консультаційного центру вашої податкової інспекції з перевіркою інформації чи отримано ваш платіж, або ж до відділення банку з запитом про результат здійсненої операції. Якщо Ви гадаєте, що з банку б зателефонували у разі повернення платежу, то це не так, закон не покладає на банк такого обов’язку.

Краще з власної ініціативи звернутися до податкової за інформацією чи надійшов Ваш платіж, ніж чекати коли податкова сама до Вас звернеться з претензією і вже нарахованими санкціями! Такі дії податкової, звісно можна оскаржити в суді, але про це читайте в наступних наших порадах.

При копіюванні материалів сайту пряме посилання на сайт обов'язкове!