При складанні договору ми присвоюємо клієнту унікальний пароль доступу до реєстру.
Це дає йому можливість самостійно слідкувати за ходом його справи.

Вхід до реєстру

Номер договору

Пароль

Ми завжди готові відповісти на Ваші питання

Відправте нам своє запитання

Ваше им'я (нік):

Запитання:
(1000 символів)

Ваші запитання та наші відповіді дивимось ТУТ
Наші сайти:
Адвокат Захистимо!

вул. Хрещатик, 34, офіс 430, м.Київ, 01001
тел.: 050 03 01 333, 096 03 01 333

Оберіть мову сайта: Рус | Укр

Списання заборгованості по кредиту

У Вас перед банком виникла заборгованість по кредиту і ви не знаєте що робити?

Не журіться! Ви натрапили саме на ту статтю, яка дасть Вам пораду, як вийти з виниклого становища «сухим»!

Як відомо, у випадку виникнення заборгованості за кредитним договором, банк направляє до суду Позовну заяву з вимогами стягнути з Вас суму заборгованості з відсотками та пенею. Після ухвалення рішення суду на користь банку, з Вас буде стягуватись сума відповідно до рішення суду, а якщо Ви не маєте змоги добровільно виконати рішення суду, стягнення буде направлене на ваше власне рухоме і нерухоме майно.

Однак, мало хто знає, що банк відповідно до Постанови Правління НБУ № 424 від 13.09.2010 року «Про затвердження порядку формування банками резервів за кредитними і нарахованими за ними процентами та за списання безнадійної заборгованості» вправі самостійно списати (відшкодувати) за рахунок власних резервів безнадійну заборгованість, якщо буде встановлено, що фінансова діяльність юридичної особи - незадовільна, а стан фізичної особи – нестабільний.

Отож, якщо у Вас відсутнє на праві приватної власності будь-яке рухоме чи нерухоме майно, ви вправі направити на адресу банку письмову заяву з проханням визнати Вашу заборгованість безнадійною і списати її за рахунок банківських резервів.

Однак, якщо у Вас є у власності майно, логічно буде, до того моменту, коли банк направить позов до суду, а суд заарештує все Ваше майно, передати його у власність третім особам (продати, подарувати тощо).

Пам’ятайте, все набагато складніше, ніж описано вище, і без грамотного юридичного супроводу, банк навряд чи піде на таку послугу.

При копіюванні материалів сайту пряме посилання на сайт обов'язкове!