При складанні договору ми присвоюємо клієнту унікальний пароль доступу до реєстру.
Це дає йому можливість самостійно слідкувати за ходом його справи.

Вхід до реєстру

Номер договору

Пароль

Ми завжди готові відповісти на Ваші питання

Відправте нам своє запитання

Ваше им'я (нік):

Запитання:
(1000 символів)

Ваші запитання та наші відповіді дивимось ТУТ
Наші сайти:
Адвокат Захистимо!

вул. Хрещатик, 34, офіс 430, м.Київ, 01001
тел.: 050 03 01 333, 096 03 01 333

Оберіть мову сайта: Рус | Укр

На Вашій банківській картці збільшилась сума коштів? Будьте уважні, овердрафт!

Ще не так давно таке явище, як банківська картка було мало кому відомим, але сьогодні без неї важко уявити наше життя. На банківську картку ми отримуємо заробітну плату, пенсію, грошову допомогу та здійснюємо розрахунки нею тощо.

Користуючись банківською карткою ми є клієнтами того чи іншого банку. Як відомо, основне завдання банку – це отримання прибутку. З цією метою банками було придумано встановлення овердрафту на банківську картку.

Юридичною мовою, овердрафт – це короткостроковий кредит у межах встановленого ліміту, що дозволяє здійснювати розрахунки, коли коштів на рахунку недостатньо.

Для прикладу, Ви є постійним клієнтом банку і на Вашу карточку щомісячно надходять кошти (заробітна плата, пенсія тощо). Та одного разу ви помітили, що на вашій картці побільшало коштів. Зазвичай більшість розцінює це, як чиюсь помилку, підвищення заробітної плати чи пенсії. Ми радимо не надто радіти і бути уважними! Це може бути овердрафт, за умовами якого Вам надається право скористатися банківськими коштами на власний розсуд, тільки повертати їх прийдеться з відсотками (зазвичай досить суттєвими). Більше того, Банк повертає овердрафт з нарахованими відсотками з коштів, які з тих чи інших джерел поступлять на вашу банківську картку в майбутньому, без попередження. Якщо на банківську картку не буде надходжень, то через деякий час чекайте позову до суду, де окрім суми овердрафту вам буде заявлено вимогу повернути також і відсотки за користування ним та штраф і пеню за порушення умов договору.

Запитаєте якого договору? Вашого договору, про відкриття банківської картки, де банк може прописати можливість встановлювати на вашу картку овердрафт. Там же і прописані його умови. Але хто його читає?

Овердрафт – це зручно коли потрібний не великий займ на короткий проміжок часу, але про нього треба знати і вміти ним користуватися. В усіх інших випадках це заробіток банку на своїх клієнтах, які знімаючи власні кошти з банківської картки, можуть і не підозрювати, що вже користуються банківським кредитом, який банк захоче найближчим часом повернути, але вже з нарахованими відсотками, а може й з пенею і штрафом.

При копіюванні материалів сайту пряме посилання на сайт обов'язкове!