При складанні договору ми присвоюємо клієнту унікальний пароль доступу до реєстру.
Це дає йому можливість самостійно слідкувати за ходом його справи.

Вхід до реєстру

Номер договору

Пароль

Ми завжди готові відповісти на Ваші питання

Відправте нам своє запитання

Ваше им'я (нік):

Запитання:
(1000 символів)

Ваші запитання та наші відповіді дивимось ТУТ
Наші сайти:
Адвокат Захистимо!

вул. Хрещатик, 34, офіс 430, м.Київ, 01001
тел.: 050 03 01 333, 096 03 01 333

Оберіть мову сайта: Рус | Укр

Внесення відомостей до ЄРДР (порушення кримінальної справи)

Переважна більшість громадян юридично-правильно діють у разі вчинення відносно них кримінального правопорушення (злочину), і одразу викликають поліцію по «102» або ж подають заяву про вчинення кримінального правопорушення до районних управлінь поліції. Але потім чекають, що правоохоронці миттю відреагують і захистять їхні права. На жаль так стається не завжди.

Справа в тому, що працівники правоохоронних органів після виїзду на виклик чи отримання заяви про кримінальне правопорушення, часто розцінюють такі заяви чи виклики як звернення, на які вони згодом надають «відписку», що «проведеною перевіркою кримінального правопорушення не виявлено…». Такі дії не узгоджуються з чинним (новим) кримінальним процесуальним кодексом, новелою якого якраз є те, що після отримання заяви чи виклику, працівники правоохоронних органів протягом 24 годин зобов’язані внести відомості по заяві до Єдиного реєстру досудових розслідувань (ЄРДР) і розпочати досудове розслідування.

Невиконання цієї вимоги грубо порушує права заявника, так як позбавляє його можливості бути визнаним потерпілою стороною у справі, а відтак і поданні нових доказів, оскільки докази зібрані поза межами досудового розслідування не можуть братися судом до уваги. Також заявник буде позбавлений можливості заявляти клопотання, відводи, оскаржувати дії чи бездіяльність слідчого і прокурора.

На щастя законом дозволяється оскаржити такі дії правоохоронних органів, що полягають у невнесенні відомостей до ЄРДР у судовому порядку. Ухвалою суду правоохоронців буде зобов’язано внести відомості до ЄРДР, розпочнеться досудове розслідування, заявника буде визнано потерпілим, а відтак і право подавати докази, що в свою чергу збільшить вірогідність успішного закінчення справи та повноцінний захист порушених прав.

Як довести справу до логічного завершення з направленням справи до суду, читайте в наших наступних порадах. Для тих читачів, які стикнулися з цією проблемою зараз, і часу чекати наступних публікацій нема, ми можемо надати таку консультацію в телефонному режимі або при особистій зустрічі.

При копіюванні материалів сайту пряме посилання на сайт обов'язкове!