При складанні договору ми присвоюємо клієнту унікальний пароль доступу до реєстру.
Це дає йому можливість самостійно слідкувати за ходом його справи.

Вхід до реєстру

Номер договору

Пароль

Ми завжди готові відповісти на Ваші питання

Відправте нам своє запитання

Ваше им'я (нік):

Запитання:
(1000 символів)

Ваші запитання та наші відповіді дивимось ТУТ
Наші сайти:
Адвокат Захистимо!

вул. Хрещатик, 34, офіс 430, м.Київ, 01001
тел.: 050 03 01 333, 096 03 01 333

Оберіть мову сайта: Рус | Укр

Бажаєте звільнитися від іпотечних валютних боргів? Ми пропонуємо законний спосіб!

21 жовтня 2019 року набрав чинності Кодекс України з процедур банкрутства, найсуттєвішою новелою якого є спроба врегулювати іпотечні кредити. Відтак у боржників, які брали іпотечні кредити, з'явилося два законні шляхи вирішення питання боргів: реструктуризація валютної іпотеки або ж оголошення фізичної особи банкрутом.

Механізм реструктуризації валютної іпотеки передбачає, що всі вимоги забезпеченого кредитора, які виникли з кредиту в іноземній валюті конвертуються у гривню по курсу НБУ на день відкриття справи про неплатоспроможність і погашаються боржником відповідно до плану реструктуризації в розмірі 100 відсотків від ринкової вартості такої квартири або житлового будинку, яка визначається оцінювачем, визначеним кредитором. Ця сума має бути зменшена пропорційно до частини тіла валютного кредиту, який був погашений. Лишень при стовідсотковому погашенні реструктуризованого боргу, боржник звільняється від решти зобов'язань — штрафних санкцій та пені, які сформувалися через прострочення обов'язкових щомісячних платежів.

Однак, у разі якщо процедура реструктуризації є для Вас неприйнятною з тих чи інших підстав, є другий варіант вирішення цієї ситуації, а саме — оголошення фізичної особи банкрутом.

Це надає боржнику ряд переваг, зокрема: фіксація суми боргу, погашення боргів за чіткою процедурою, недоторканність житла. Важливим є те, що ініціювати процедуру банкрутства може лишень сама фізична особа, якщо вважає, що не може подолати фінансову скруту в жодний інший спосіб. Кредитор (банк) не має право ініціювати банкрутство фізичної особи навіть за наявності безспірної заборгованості.

Ініціювавши процедуру банкрутства, боржник має справу лише із судом та арбітражним керуючим, а не з кредиторами чи колекторами. Якщо впродовж 120 днів після відкриття провадження в суді боржник і кредитори не домовилися про реструктуризацію, суд оголошує про банкрутство боржника й починається процедура погашення боргів. Джерелом їх погашення є так звана "ліквідаційна маса" майна боржника, до складу якої не включається житло, яке є єдиним місцем проживання сім’ї боржника (квартира загальною площею не більше 60 квадратних метрів або житловою площею не більше 13,65 квадратного метра на кожного члена сім’ї боржника чи житловий будинок загальною площею не більше 120 квадратних метрів) та не є предметом забезпечення, а також інше майно боржника, на яке згідно із законодавством не може бути звернено стягнення. До складу ліквідаційної маси не включаються кошти, що перебувають на рахунках боржника у пенсійних фондах та фондах соціального страхування.

В той час, процедура банкрутства фізичної особи вимагає певних професійних навичок задля грамотного проведення такої процедури й недопущення в процесі банкрутства порушень прав боржника.

Наш колектив має у своєму складі професійного фахівця з великим досвідом в галузі банкрутства, арбітражного керуючого. Ми пропонуємо повний комплекс послуг з підготовки та супроводження процедури банкрутства, як юридичних так і фізичних осіб.

При копіюванні материалів сайту пряме посилання на сайт обов'язкове!