При складанні договору ми присвоюємо клієнту унікальний пароль доступу до реєстру.
Це дає йому можливість самостійно слідкувати за ходом його справи.

Вхід до реєстру

Номер договору

Пароль

Ми завжди готові відповісти на Ваші питання

Відправте нам своє запитання

Ваше им'я (нік):

Запитання:
(1000 символів)

Ваші запитання та наші відповіді дивимось ТУТ
Наші сайти:
Адвокат Захистимо!

вул. Хрещатик, 34, офіс 430, м.Київ, 01001
тел.: 050 03 01 333, 096 03 01 333

Оберіть мову сайта: Рус | Укр

Допомога адвоката, юриста, безкоштовні юридичні консультації

Щиро дякую, що Ви завітали на цю сторінку. Ми віримо в те, що викладена тут інформація стане для Вас корисною.

Основною метою нашої діяльності є юридична допомога у вирішенні Ваших проблем в максимально короткий термін і з мінімальними затратами для Вас.

Наша держава вибрала курс в напрямку демократичних цінностей, орієнтуючись на країни Європи, проте приймаючи європейські цінності, європейський спосіб життя, ми не повинні забувати і про європейську правову традицію, а саме: практику сімейного адвоката, оскільки допомога юриста застрахує Вас від вчинення необачних дій.

Запевняємо, що значно менше неприємних випадків виникає в людей, які приймаючи ті чи інші рішення, узгоджують свої дії з юристом, який швидко зреагує і надасть кваліфіковану юридичну допомогу. В більшості випадків, час має неабияку вагу, при тому, кожна хвилина дорога. Те, що сьогодні видається не вартим уваги, завтра може виявитись непоправним.

Якщо у Вас стався випадок, в якому необхідна допомога юриста, ми з великою радістю надамо Вам безкоштовну консультацію і допоможемо розібратися у виниклій ситуації. У тих випадках, коли необхідно діяти, запропонуємо спектр послуг, які включають в себе: юридичні послуги в будь-якій області права; юридичну допомогу в разі посягання на Вашу честь і гідність; представимо Ваші інтереси в судах всіх рівнів; допоможемо при складанні різного роду заяв, скарг, клопотань і т.д.

Пам’ятайте, що обсяг послуг, які нами пропонуються, спрямовані на те щоб унеможливити будь-яке зазіхання на Ваші права та інтереси, а у разі такого зазіхання, професійно захистимо Вашу честь і гідність. В екстрених ситуаціях безкоштовну консультацію надамо в будь-який день тижня, в будь-який час доби.

При копіюванні материалів сайту пряме посилання на сайт обов'язкове!