При заключении договора мы предоставляем клиенту пароль доступа к реестру.
Клиент самостоятельно может увидеть в какой стадии находится его дело

Вход в реестр

Номер договора

Пароль

`
Мы всегда готовы ответить на Ваши вопросы

Задать вопрос адвокату

Ваше имя (ник):

Вопрос:
(1000 символов)

Ваши вопросы и наши ответы смотрим ЗДЕСЬ
Наши сайты:
Адвокат Защитим!

ул. Шелковичная, 29, г.Киев, 01024
тел.: 050 03 01 333, 096 03 01 333

Выберите язык сайта: Рус | Укр

Ответы адвоката, юриста на Ваши вопросы

Если Ваш вопрос касается криминальной тематики, перейдите, пожалуйста, на специально предназначенную для таких вопросов страницу: advocatkiev.kiev.ua/vidpovidi.php

01.08.2018 Настя
Коли можна очікувати на відповідь?
Читайте відповідь нижче.
01.08.2018 Вадим
Добрий день. Я піклувальник дитини 15 років ,мене хочуть скоротити з роботи в звязку з скорочення штату.Дали попередження про майбутнє звільнення.Чи маю я якісь пільги , і на основі яких законів і статтей.
Ні, не маєте.
01.08.2018 Андрій
Доброго дня. Я безробітний, меня військкомат запропонував пройти зюори. Хотілося б дізнатися, чи зараховуються до стажу для пенсії військові збори.
Вибачте, ми не займаємося даними питаннями.
31.07.2018 Настя
Скільки часу людина з громадянством Італії може бути на Україні?
90 діб.
30.07.2018 ника
вибачте за настирливість, але коли ви зможете відповісти на моє питання? Дякую
Коли в мене з'явиться на це час. Дана послуга надається мною на добровільній основі у вільний від роботи час. Якщо ваше питання не чекає, ви можете звернутися до найближчого адвоката й проконсультуватися в платному режимі.
30.07.2018 starforce
Планується придбання вторинного житла (квартири). Бере участь в цьому агенство нерухомості і хоче оформити попередній договір купівлі-продажу з завдатком у себе в фірмі в якості тристоронньої угоди. Завдаток залишається в агентстві до підписання основного договору купівлі-продажу. Основний вже буде підписуватися у нотаріуса. Питання: Чи має такий попередній тристоронній договір юридичну силу в разі відмови однієї із сторін виконувати умови договору? Відповідно до пункту 9 статті 1 Закону України «Про збір на обов'язкове державне пенсійне страхування», якщо фізособа купує нерухомість вперше або стоїть на квартирному обліку, то звільняється від сплати 1% податку до пенсійного фонду. Я купую вперше і також стою на обліку. Яким чином це можна довести і відмовитися від сплати цього податку?
Договір буде мати юридичну силу. Щодо податків, то свою правоту потрібно доводити в суді.
30.07.2018 Ніка
Добрий день! Пишу до вас з таким питанням.у 2015 р було побудовано житловий будинок і продано Міністерству Оборони. Роздали квартири військовослужбовцям. Міська рада прийняла рішення про підключення до всіх мереж. Газ підключили( вже користуємось більше року), а от світлом проблеми. Встановили лічильники, а підключили тільки загальний на будинок. Окремі лічильники на квартири РЕС відмовляється підключати. Чи законно це?
Для того щоб проаналізувати законність дій РЕСу нам потрібна їхня письмова відповідь. Напишіть заяву в якій просіть підключити світло, а у разі відмови, вимагайте таку відмову в письмовому вигляді. Тільки так ми зможемо оцінити законність їх дій.
29.07.2018 Ирина
Моє кримінальне провадження було закрито.Мені нічого ні надали. Надіслали повідомлення там зокрема вказане: 29.03.2018 відомості за даним фактом слідчим СВ Сумського ВП ГУНП в Сумської області внесено до реєстру досудових розслідувань за № 12018200440001050 за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ст. 384 ч.1 КК України. 29.03.2018 відповідно до вимог ст.39 КПК України, здійснення досудового розслідування по вказаному кримінальному провадженню доручено слідчому Сумського ВП ГУНП в Сумської області Голованьову С.В. 28.06.2018 року вказане кримінальне провадження було закрито на підставі п.1 ч.1 ст.284 КПК України. Питання, як повинні були представлені результати розслідування. Спасибо.
Вибачте, але мені не зовсім зрозуміло суть вашого питання. Перефразуйте його.
29.07.2018 Ирина
Як бути при оформленому Договору на спадкування. Відчужувачи ще живи обидва.Вони бажають розірвати договір, тому що набувач веде себе негідно.Але Набувач не хоче цього. До суду відчужувачи йти не бажають, бо літні люди. Набувачі та я в одному статусу до відчужувачив - племінники. Своїх дітей у відчужувачив не було.Я приймаю участь у житті відчужувачив хоча мешкаю у іншому місті.Питання.Чи буду я мати обов'язкову частку у спадкуванні коли відчужувачив не стане.
Такий договір розривається лишень за рішенням суду. Щодо обов'язкової частки, то ні, право власності перейде набувачу.
29.07.2018 Тетяна
Яподала позов до суду про стягнення аліментів,вже призначено дату суду,як відмінити даний процес???
Шляхом подачі заяви про залишення позову без розгляду.
Страницы: <<   <   2   3   4   5   6   7   8   >   >>  
При копировании материалов сайта прямая ссылка на источник обязательна!