При заключении договора мы предоставляем клиенту пароль доступа к реестру.
Клиент самостоятельно может увидеть в какой стадии находится его дело

Вход в реестр

Номер договора

Пароль

`
Мы всегда готовы ответить на Ваши вопросы

Задать вопрос адвокату

Ваше имя (ник):

Вопрос:
(1000 символов)

Ваши вопросы и наши ответы смотрим ЗДЕСЬ
Наши сайты:
Адвокат Защитим!

ул. Шелковичная, 29, г.Киев, 01024
тел.: 050 03 01 333, 096 03 01 333

Выберите язык сайта: Рус | Укр

Ответы адвоката, юриста на Ваши вопросы

Если Ваш вопрос касается криминальной тематики, перейдите, пожалуйста, на специально предназначенную для таких вопросов страницу: advocatkiev.kiev.ua/vidpovidi.php

01.12.2018 Іра
Чи можна оскаржити ненадання оплачуваної відпустки вчительці-студентці на час складання іспитів(на 30 днів)? Причина, яку називали: 59 днів -максимальна кількість днів відпустки, а основну щорічну вже відбула (56 днів)
Можна, адже це ваше право на навчання, гарантоване Конституцією.
01.12.2018 Ольга
Доброго дня. У судді розглядається мною подана позовна заява щодо стягнення неустойки та пені за прострочення сплати аліментів. Боржник за даними ДФС доходів не має, але на засідання приходить адвокат з адвокатської контори, який постійно просить перенести судові засідання з різних причин, затягуючи процес. На підставі яких ст.ст. ЦПКУ чи іншого законодавства я можу вимагати особистої присутності боржника на судових засіданнях, щоб він надав відповіді на питання, на які його адвокат відповісти не може. Дякую.
Пункт 5 ч. 2 ст. 223 ЦПК України, але це тільки якщо суд визнає необхідним викликати його для особистих пояснень.
29.11.2018 Елена
Каким образом можно узнать кто является собственником 40100 дома,60100 которого перешло мне по наследству,в реестре данных нет?
Ці дані можна дізнатися тільки в БТІ, оскільки право власності на іншу частку оформлялось до введення в дію електронного реєстру.
28.11.2018 Виктория
подскажите пожалуйста,если работала пол года не официально , доход на оформления малообеспеченой щитается 0 , или два прожиточных минимума, как на субсидию ? Сейчас стою на бирже ,без оплати .
Вибачте, ми не займаємося даними питаннями.
28.11.2018 Людмила
Здраствуйте ще раз. Я писала вам повідомлення днем раніше.Про аліменти.Бувший мій чоловік на даний час одружений і має дитину.то чи це вплине на розмір аліментів для нашого спільного ти сина?
Так, може вплинути, адже визначаючи розмір аліментів суд також враховує й наявність інших утриманців у платника.
28.11.2018 Олееа
Доброго дня!я маю дочку від громадянина росії прізвище вона носить батька ми жили громадянським шлюбом дочці 12 він не має до нас жодних відносин 11 років як я можу позбавити його батьківських прав бо вже зовсім скоро дочці отримувати паспорт а не маючи документів від батька це неможливо
Шляхом подачі до суду відповідної позовної заяви. З цим питанням раджу звернутися до адвоката, так як справи про позбавлення батьківських прав досить важкі.
27.11.2018 Людмила
розлучена з квітня 2014 , є спільний син 12; років,на аліменти не подавала, але чоловік платив завжди і і купляв дитині одяг. На даний момент я вирішила зробити все за законом. Чоловік бувший зараз є безробітним і перебуває на обліку в центрі зайнятості.Отримує 2200 виплату по безробіттю. Чи вигідно буде подавати на аліменти і яка найменша сума буде призначена для виплати аліментів для моєї дитини. Дякую за увагу.
З 1 грудня мінімальний розмір аліментів для дітей старших 6 років складає 2027 грн. Втім, якщо це тільки його дохід, то стягнути можуть не більше 50 відсотків від доходу. Чи вигідно чи ні, вирішувати вам.
27.11.2018 alona
Доброго дня,допоможіть будь ласка.Я Громадянка Росіі,живу з 2006 року по безстроковй посвідці,чоловік Громадянин Україні,розписувались в Росіі в 2012 році.Чоловік вже біля 5 років не дає спокою проявляє агресію до мене,моїх родичів,постійно гнобить мене,не дозволяє працювати,погрожує вбити мене,не хоче розлучатись,після зони АТО життя стало нестерпним ще більше,вдома постійно міліція.Тепер щей дитину доньку 5 років хоче забрати,і каже що мені ніхто не указ,що хочу то роблю.Життя-стало адом,щодня переживаю за життя близьких і своє.Як і де мені з ним розлучитись?Чи можна на Україні або через посольство,виїхати не можу до Росіі.Буду вдячна за Вашу пораду.
Так, можете розлучитися в України в суді за місцем реєстрації чоловіка.
26.11.2018 Дмитрий
Перезвоните мне пожалуйста 8(812) 984-74-51, Дмитрий.
Дмитре, вам не видається наглістю така пропозиція? Ми тратимо час на консультації, так вам ще й подзвонити?
25.11.2018 Саша
Хочу відкрити кавярню ( кавовий куточок ) в університеті, які документи потрібно для цього? Місто Київ
Ваше питання - це "послуга адвоката для бізнесу", адже щоб відповісти на ваше питання нам прийдеться скласти вам бізнес-проект. Зверніться до нас, замовте таку послугу, і ми вам допоможемо.
Страницы: <<   <   1   2   3   4   5   6   >   >>  
При копировании материалов сайта прямая ссылка на источник обязательна!