При заключении договора мы предоставляем клиенту пароль доступа к реестру.
Клиент самостоятельно может увидеть в какой стадии находится его дело

Вход в реестр

Номер договора

Пароль

`
Мы всегда готовы ответить на Ваши вопросы

Задать вопрос адвокату

Ваше имя (ник):

Вопрос:
(1000 символов)

Ваши вопросы и наши ответы смотрим ЗДЕСЬ
Наши сайты:
Адвокат Защитим!

ул. Шелковичная, 29, г.Киев, 01024
тел.: 050 03 01 333, 096 03 01 333

Выберите язык сайта: Рус | Укр

Ответы адвоката, юриста на Ваши вопросы

Если Ваш вопрос касается криминальной тематики, перейдите, пожалуйста, на специально предназначенную для таких вопросов страницу: advocatkiev.kiev.ua/vidpovidi.php

06.04.2016 Ольга
Спасибо большое за ответ.Это надо идти в бугалтерию завода и писать заявление на имя директора?А то они сказали они не имеют права давать чистыми справку о доходах
Так, в бухгалтерію. Напишіть заяву у двох примірниках, щоб на одному з них поставили відмітку про отримання і повернули Вам.
06.04.2016 Ольга
Добрый день,что делать если завод отказывается давать справку о доходах в сообес чистыми,а даёт только грязными?Заранее спасибо
Подайте заяву на ім'я директора про отримання довідки про доходи затвердженого зразка (згідно Наказу №192 Міністерства праці та соціальної політики України від 27.08.2004 (Із змінами, внесеними згідно з Наказом Міністерства соціальної політики № 591 від 05.06.2015).
06.04.2016 Mila
Доброго дня. Я вагітна.Не працюю,не навчаюсь. Зібрала необхідний пакет документів для отримання допоомги по вагітності та пологах. 22 березня подала пакет необхідних документів, жожних зауважень не було. До цього часу не отримала повідомлення про призначення допомоги, хоча 10 денний термін пройшов. Підкажіть мені будь ласка,як бути далі?
Згідно ст. 20 ЗУ "Про звернення громадян" звернення розглядаються і вирішуються у термін не більше одного місяця від дня їх надходження, а ті, які не потребують додаткового вивчення, - невідкладно, але не пізніше п'ятнадцяти днів від дня їх отримання. Якщо в місячний термін вирішити порушені у зверненні питання неможливо, керівник відповідного органу, підприємства, установи, організації або його заступник встановлюють необхідний термін для його розгляду, про що повідомляється особі, яка подала звернення. При цьому загальний термін вирішення питань, порушених у зверненні, не може перевищувати сорока п'яти днів.
05.04.2016 руслан
Спасибо вам .
На все добре!
05.04.2016 руслан
Куда нужно писать заявление когда в деле есть документальное подтверждение фальсыфикации.
Звертайтесь із заявою про підробку документів до правоохоронних органів (прокуратури області, міста), нехай вносять відомості до ЄРДР і проводять розслідування (призначають експертизу, встановлюють винних). А також заявляйте клопотання про визнання такого доказу недопустимим.
05.04.2016 рома
Выбачаюсь за туписть.просто хочу прийняты спадщену та продаты дим,а справа в апеляции.потрибно чекаты затвердженя апиляции та верховного суду.
Якщо покарання з конфіскацією, то взагалі не рекомендую оформляти спадщину, бо як оформите на себе право власності, держава конфіскує. Подайте тільки заву про прийняття спадщини, щоб не пропустити строк, який поновлюється тільки судом. Набере Ваш вирок законної сили, тоді звернетесь до мене і я підкажу, що робити далі.
05.04.2016 роман
Дякую
Радий допомогти! Звертайтесь
05.04.2016 рома
Колы можна подаваты заяву на прыйнятя спадщены якщо зараз судят.щоб ненаклалы арешт?
Я ж написав: подавати треба протягом шести місяців з дня смерті, а оформляти можна вже після відбування покарання.
05.04.2016 рома
Прыйняты спадщену,я в тюрми.дав жене дорученя.колы можно писаты заяву на прыйнятя спадщены.статя конфискация.чтоб непотерять?
Заяву потрібно написати протягом шести місяців, а строків на оформлення спадщини законом не встановлено. В той час, конфіскувати можуть лишень те майно, яке Вам належить, тобто, яке зареєстроване на Вас.
05.04.2016 руслан
Що саме потрибно?з справы
Щоб відповісти на питання про законність тих чи інших дій, треба знати всі матеріали справи
Страницы: <<   <   279   280   281   282   283   284   285   >   >>  
При копировании материалов сайта прямая ссылка на источник обязательна!